Myslíme si, že obchod s nehnuteľnosťami je o mobilite. Vďaka online prístupu do systému môžu vaši makléri pracovať skutočne kdekoľvek kde je internet a pri tom úplne jednoducho.

Myslíme si, že obchod s nehnuteľnosťami je o mobilite. Vďaka online prístupu do systému môžu vaši makléri pracovať skutočne kdekoľvek kde je internet. Makú k dispozící kompletnú ponuku, vlastnú e-mailovú adresu pod hlavičkou kancelárie.

Databáza zákazníkov je rozšíriteľná o vaše vlatné požiadavky, ktoré chcete prikladať ku zákazníkom. Taktiež máte možnosť pridávať poznámky, stretnutia, pridelovať maklérom dopyt a otázky zákazníkov.

Online realitná kancelária

DÔVTIPÉ RIEŠENIE AKO POMÔCŤ MAKLÉROM PREZENTOVAŤ A BYŤ BLIŽŠIE KU KLIENTOM

Fantastická Podpora pre Makléra

Po ruke vždy aktuálna ponuka nehnuteľností. Vlastný e-mail pod doménou, ukladanie súborov do vytvorených ponúk. Vytváranie ponúk ku kontaktu, pridávanie úloh, poznámok, zaznamenávanie stretnutí.

Jednoduché Riešenie pre Realitnú Agentúru

Ziskate prehľad nad svojimi maklérmy. Správa commison v objednávkach. Inforácia o obchodných príležitostiach na štvrťroky. Odosielanie hromadných emalov zákazníkom.

Dopyt z webovej stránky

Krásny prehľadný design s plnohodnotnými nastaveniami SEO. Obsahuje aj prehľadný a jednoduchý formulár na zaslanie požiadavky na kúpu. Kontaktný formulár s ticketovým procesom.

Marketingové možnosti Štatistiky a Reklama

Having used discount toner cartridges for twenty years, there have been a lot of changes in the toner cartridge market. The market today is approximately a twenty billion dollar business. The savings today

All in-one solution for your online business.

Neponúkame len webovú stránku, ale aj marketingové, obchodné a technické možnosti, ktoré by ste inde našli len ako premiové služby. Ušetrite tak na mesačných poplatkoch stovky eur. The savings today are significant. The quality of the discount cartridges is unsurpassed. To insure your complete satisfaction in purchasing discount toner, take a minute to make an informed choice.

Maklér

Byť bližšie ku klientovi znamená zvýšiť svoje šance na úspech, v prípade realitných ponúk to znamená priradiť každú realitnú ponuku ku konkrétnemu maklérovi. Nielenže si makléri vedia sami vytvoriť ponuku, ale vedia k nej pridávať úlohy, poznámky a stretnutia. V prípade otázok má každý maklér vlastný e-mail. Otázky cez web alebo spoločný e-mail vieme prideliť ku konkretnému maklérovy jednoduchým kliknutím.

Samostatný login pre každého makléra

Nevyhnutnosťou v prípade všetkých realitných kancelárii dokáže ušetriť veľa problémov a nedorozumení. Vytvorením vlatného prihlasovacieho mena a hesla dáte možnosť každému maklérovi vlstný email pod hlavičkou domény, a správu databázi zákazníkov, prehald nad rozpracovanými ponukami.

Štatistiky

V základe máte k dispozícií presné štatistiky o návševnosti, počte otázok, využitých príležitostiach a objednávok z redakčného systemu. Aby ste však získaly dokonalý prehlad o právaní návšetvníkov na webe indegrujeme vám Google Analytic nástroj, tak aby dosledoval správanie návšetvníkov a zdroje návštev. Získate tak podrobný prehlad, ktorý má praktické využitie v dlhodobých stratégiach marketingu.

Retargeting Google AdWords a Facebook AD

Pre našich zákazníkov ponúkame odboré nastavenie Facebook Pixel reklám, ktoré rozpoznávajú používateľov a Google AdWords nielen vo vyhladávajúcej sieti, ale ja retargeting v celej reklamnej sieti google a partnerov. Pomocou týchto profesionálných marketingových techník nielenže viete osloviť viac používateľov, ale aj cieliť konkrétne publikum.

Správa klientov (CRM)

Evidencia klientov realitnej kancelárie. Každému klientovi je možné okrem základných údajov (meno, email, telefón, mesto) priradiť aj vlastné polia pre vloženie dát. Je len na vás ako informácie chcete ku klientom zbierať, napríklad: meno makléra, približný druh nehnuteľnosti o ktoré má záujem, počet izieb, stav, počet detí a podobne...

Dopyt z webovej stránky

Dopyt z webovej stránky

Webová stránka obsahuje prehľadný a jednoduchý formulár na zaslanie požiadavky na kúpu, resp. predaj nehnuteľnosti (dopyt). Tento dopyt je následne zobrazený v redakčnom sytéme, kde je možnené k nemu vkladať poznámky, prideliť makléra, vložiť poznámky o komunikácií s klientom, ako stretutie a telefonické rozhovory.

Profesionálna SEO optimalizácia

Webové stránky, naši SEO profesionály odladia tak aby ste získaly čo najlepšie pozície vo vyhľadávačoch ako je Google. Samozrejme vždy máte možnosť upravovať kľúčové slová a metadata stránok sami.

Emailové kampane

K dispozící máte automatický emailový systém, ktorý bude odosielať e-maily za Vás. Buď ako jednorázové kampaňe so špeciálnou ponukou, alebo ako nonstop aktívne kampane, ktoré odosielajú konktŕenemu segmentu zákazníkov informačné e-maily, ako napíklad, 1. deň poďakovaci e-mail a po 7.dňoch informačý e-mail a podobne

Live Chat

Dať možnosť zákazníkový spýtať je štatisticky podstatný faktorom konverzí zákazníkov. Preto prepojíme vašu sránku s Facebook Messegnerom.

Pokiaľ si neprajete mať na stránke živý chat, napíklad z dôvodou kapacít, zákazník bude mať možnosť komunikovať pomocou e-mailu v inteligentnom cases režime. Redakčný systém spracuje správu a priradí ju ku konkrétnej komunikácií. Taktiež máte možnosť priradiť komunikáciu ku konkrétnemu maklérovi. Komunikácia sa ukladá ku kontaktu, čiže máte perfektný prehlad. Táto funkcia je ako súčasť balíka a nemusíte si ju zaobstáravať od 3tích strán.

Tvorba webu eshopu

Webové stránky s responzivitou, reklamné bannery, HTML5 bannery.

Web Development

Automatizované funckcie na webových stránkach, práca s jQuery, LESS, Liquid...

Tvorba newslettrov

Vytvorenie šablón e-mailov, nastavenie kampane a poskytujeme aj poradenstvo.

Grafický Dizajn

Tvorba, reklamných materiálov, digitálnych publikácií, infografík, retuš fotografií, optimalizácia obrázkov

Texty a Copy Writing

Tvorba reklamných textov k produktom, kontrola gramatiky, preklad textov do slovenského jazyka

Google AdWords

Vo vyhladávajúcej aj obsahovej sieti, Google Nákupy, klasický aj remarketing. Vaša reklama sa zobrazí aj na YouTube a Gmaile.

DTP a tlač

Vytvorenú grafiku, vám prispôsobime na tlač, odkomunikujeme a zaistíme tlač materiálov.

Reklama na Facebooku

Zabezpečenie reklám na Facebooku, vytvorenie publika z návševnosti webových stránok.

SEO

Vytvoríme vám SEO audit webu. Potom vám optimalizujeme stránoky, tak aby sme váš web dostali do prvých pozícií Googlu.

Kontaktujte nás

We thrive when coming up with innovative ideas but also understand that a smart concept should be supported with measurable results.

@