Microsite

Balík, je vhodný pre propagačné účely jedného produktu, alebo akcie. Taktiež sa používa ako súčasť reklamnej stratégie.

Detaily »

web Basic

Balík v sebe zahŕňa základnú stránku a reklamu, ktorú využijete pri prezentácii vášho podniku, ako napríklad: kaderníctvo, kaviareň, súkromná škôlka a pod.

Detaily »

web Marketing

Je rozšírený balík Web Basic o ďalšie nadštandartné marketingové moduly, na webové stránky, emailové kampane, predplatené služby...

Detaily »

web Commerce

Tento balík v sebe obsahuje všetky predplatené možnosti webowej stránky, je určený pre online biznis, ktorý v sebe zahŕňa aj predaj. K dispozícii je aj tvorba faktúr a cenových ponúk.

Detaily »

Podnikajte, o technológie sa postaráme my.
vyberte si balík služieb a správu webu nechajte na nás.

Strategicky sa zameriavame a zmluvne garantujeme prínos nových zákazníkov. Je pre nás prvoradé aby Vaša webstránka zarábala.

Plne responzívne stránky

Navrhneme Vám stránky s prispôsobeným dizajnom pre mobily a tablety. Pod vašou www doménou aj s e-mailovou schránkou.

Analýza interakcií

Dosledujeme vám interakcie zákazníkov na základe ktorých zistíte počet cielových udalostí, úspešnosť stránky. Ďalej vám podľa nich vytvoríme reklamné kampane.

dashboard

E-mail marketing, PPC

Vieme vyžiť vstavanú databázu zákazníkov zo stránok na kampaňe. Nastavíme vám pokročilé remarketingové kampane na googli a facebooku.

SEO pre Google

Vytvoríme vám SEO analýzu, z ktorej budeme vychádzať pri optimalizovaní stránok, tak aby sme váš web dostali do prvých pozícií Googlu.

Digitálna platforma na mieru vášho podnikania.

Poskytneme vám silné obchodné a marketingové nástroje webových stránok. Nastavíme vám kampane pre získanie nových klientov.

Digitálne Stratégie & Konzultácie

We concepted and created a vast portfolio website for one of the biggest and most awarded architecture agencies. The company has deep roots in Sweden, and has been in business since 1960. Since then, this legendary agency has been awarded countless times both in its home country as well as abroad.


View Project

Tvorba webových stránok & eshopov

Both the design process and the end result strongly reflect the brand: tailored, hand-crafted, comfortable and easy to use with strong sense of modern simplicity and style. The very same traits that are manifested in all of premium products.


View Project

Tvorba webu eshopu

Webové stránky s responzivitou, reklamné bannery, HTML5 bannery.

Web Development

Automatizované funckcie na webových stránkach, práca s jQuery, LESS, Liquid...

Tvorba newslettrov

Vytvorenie šablón e-mailov, nastavenie kampane a poskytujeme aj poradenstvo.

Grafický Dizajn

Tvorba, reklamných materiálov, digitálnych publikácií, infografík, retuš fotografií, optimalizácia obrázkov

Texty a Copy Writing

Tvorba reklamných textov k produktom, kontrola gramatiky, preklad textov do slovenského jazyka

Google AdWords

Vo vyhladávajúcej aj obsahovej sieti, Google Nákupy, klasický aj remarketing. Vaša reklama sa zobrazí aj na YouTube a Gmaile.

DTP a tlač

Vytvorenú grafiku, vám prispôsobime na tlač, odkomunikujeme a zaistíme tlač materiálov.

Reklama na Facebooku

Zabezpečenie reklám na Facebooku, vytvorenie publika z návševnosti webových stránok.

SEO

Vytvoríme vám SEO audit webu. Potom vám optimalizujeme stránoky, tak aby sme váš web dostali do prvých pozícií Googlu.

Cielená reklama a marketing

Vypracujeme, grafické materiály a spustíme optimálnu kampaň. O všetkom budete mať prehlad.

Facebook

Statusy ako "Canvas pages"

Novinkou Facebookovej inzercie je Canvas post, ktorý v sebe nesie rozšírené technologické prvky a príbeh ktorým zákazníkovy odprezentujete svoj produkt alebo službu. Vieme doňho umistniť, text, obrázky, video a nastaviť ho tak, aby sa zobrazoval, len vaším zákazníkom, alebo práve ľuďom ktorý nimi nie sú.

Viac informácií
dashboard
Google AdWords

Inzerujte v sieti Google

Dôvody na používanie služby Google AdWords sú pomerne jasné. Prilákajte viac zákazníkov na svoje webové stránky. Správným nastavením kampane oslovte správnych ľudí v správnom čase. Platíte len za výsledky čiže žiadne návštevy, žiadne poplatky. Sami rozhodujete o tom, koľko preinvestujete.

Viac informácií

Ako to funguje?

Náš zaužívaný postup pre nových zákazníkov.

Kontakt

Dáte nám vedieť, kto ste, čím sa zaoberáte a s čím by ste potrebovali pomôcť. Vaše ciele ktoré chcete dosiankúť. Buď mailom, alebo telefonicky.

Napísať správu Today
Dec 24

Naša ponuka riešenia

Zhodnotíme, možnosti a pripravíme Vám cenovú ponuku riešení a služieb, ktoré Vám vieme zabezpečiť. V prípade potreby je možná aj osobná komzultácia.

Prihlásiť sa Tomorrow
Dec 26

Realizovanie

Začneme pripravovať vizualizćie a materiály, ktoré prejdu schálením, pred tlačou a uverejnením. Obdržíte výsledný produkt.

Prihlásiť sa Monday
Jan 02

Čo hovoria naši partneri?

Donec sed odio dui. Etiam porta sem malesuada.

"Uncover many web sites still in their infancy. Various versions have evolved over the years, sometimes by accident, sometimes on purpose (injected humour and the like)."
Andrew Williams
Company X from California
"Uncover many web sites still in their infancy. Various versions have evolved over the years, sometimes by accident, sometimes on purpose (injected humour and the like)."
Andrew Williams
Company X from California
"Uncover many web sites still in their infancy. Various versions have evolved over the years, sometimes by accident, sometimes on purpose (injected humour and the like)."
Ursula Alusru
HostessAgency.sk

Technologický Partneri

Pre maximálnu bezpečnosť a kvalitu služieb spolupracujeme s overenými partnermi.

Google

Google partner

Ako partner Google, sme dôveryhodná a overená spoločnosť Googleom, ktorú uznávajú podniky, ktoré majú špičkové znalosti štýlu dvadsiatych produktov a potvrdzuje, že naša firma je úspešná, naši zákazníci sú spokojní a budeme používať osvedčené postupy Google.

Adobe

Adobe Premium partner

Adobe je svetový líder v oblasti digitálneho marketingu a digitálnych médií riešenia. Stali sme sa Adobe partnermi tak, aby naši klienti mali prístup k najnovším digitálnym marketingovým a manažmentským riešeniam. Veríme, že ich nástroje a služby nám umožňujú vytvárať priekopnícky digitálny obsahu, nasadiť ju cez médiá a zariadenia, merať a optimalizovať ju v priebehu času a dosiahnuť väčší obchodný úspech pre našich klientov.

Adobe

Creative Cloud

INSPINIA Admin Theme is a premium admin dashboard template with flat design concept. It is fully responsive admin dashboard template built with Bootstrap 3+ Framework, HTML5 and CSS3, Media query. It has a huge collection of reusable UI components and integrated with.

Facebook

Facebook Business

INSPINIA Admin Theme is a premium admin dashboard template with flat design concept. It is fully responsive admin dashboard template built with Bootstrap 3+ Framework, HTML5 and CSS3, Media query. It has a huge collection of reusable UI components and integrated with.

Ceny balíkov

Ceny sa odvýjajú od počtu a vlastností modulov.

 • Web Basic
 • Tento balík v sebe zahŕňa základné moduly, ktoré využijete pri prezentácii vášho podnikania, ako napríklad: kaderníctvo, kaviareň, škôlka a pod.
 • 16€ / month
 • Web mail & Cloud email, kalendár, poznámky
 • Analytika stránok
 • Kontakt, mapka
 • Pridanie do Google maps
 • Úprava stránok
 • Kontaktovať
 • Web Marketing
 • Máte k dispozícii moduly z Web Basic balíku a je rozšírená o ďalšie marketingové moduly, ako blog, Emailové kampane, Reklamné bannery a pod.
 • 22€ / month
 • Web Basic možnosti
 • Databáza zákazníkov
 • Cielené emailové kampaňe
 • Modul blogu, FAQ a noviniek
 • Reklamných e-mailov / mesačne: 5 000
 • Support platform*
 • Kontaktovať
 • Web Commerce
 • Tento balík v sebe obsahuje všetky modely, je určený pre online biznis, ktorý v sebe zahŕňa aj predaj. Som dispozícii moduly pre tvorbu faktúr a cenových ponúk.
 • 62€ / month
 • Web Basic & Marketing možnosti
 • Platforma pre e-commerce
 • Modul darčekových poukazov, event booking, základné web apps
 • Marketingova moduly ako Welcome bar
 • Ticketing modul technickej podpory pre e-mail
 • Kontaktovať

*Many desktop publishing packages and web page editors now use Lorem Ipsum as their default model text, and a search for 'lorem ipsum' will uncover many web sites still in their infancy. Various versions have evolved over the years, sometimes by accident, sometimes on purpose (injected humour and the like).

Kontaktujte nás

We thrive when coming up with innovative ideas but also understand that a smart concept should be supported with measurable results.

@