Microsite

Balík, je vhodný pre propagačné účely jedného produktu, alebo akcie. Taktiež sa používa ako súčasť reklamnej stratégie.

Detaily »

web Basic

Balík v sebe zahŕňa základnú stránku a reklamu, ktorú využijete pri prezentácii vášho podniku, ako napríklad: kaderníctvo, kaviareň, súkromná škôlka a pod.

Detaily »

web Marketing

Je rozšírený balík Web Basic o ďalšie nadštandartné marketingové moduly, na webové stránky, emailové kampane, predplatené služby...

Detaily »

web Commerce

Tento balík v sebe obsahuje všetky predplatené možnosti webowej stránky, je určený pre online biznis, ktorý v sebe zahŕňa aj predaj. K dispozícii je aj tvorba faktúr a cenových ponúk.

Detaily »

Podnikajte, o technológie sa postaráme my.
vyberte si balík služieb a správu webu nechajte na nás.

Strategicky sa zameriavame a zmluvne garantujeme prínos nových zákazníkov. Je pre nás prvoradé aby Vaša webstránka zarábala.

Plne responzívne stránky

Navrhneme Vám stránky s prispôsobeným dizajnom pre mobily a tablety. Pod vašou www doménou aj s e-mailovou schránkou.

Analýza interakcií

Dosledujeme vám interakcie zákazníkov na základe ktorých zistíte počet cielových udalostí, úspešnosť stránky. Ďalej vám podľa nich vytvoríme reklamné kampane.

dashboard

E-mail marketing, PPC

Vieme vyžiť vstavanú databázu zákazníkov zo stránok na kampaňe. Nastavíme vám pokročilé remarketingové kampane na googli a facebooku.

SEO pre Google

Vytvoríme vám SEO analýzu, z ktorej budeme vychádzať pri optimalizovaní stránok, tak aby sme váš web dostali do prvých pozícií Googlu.

Digitálna platforma na mieru vášho podnikania.

Poskytneme vám silné obchodné a marketingové nástroje webových stránok. Nastavíme vám kampane pre získanie nových klientov.

Digitálne Stratégie & Konzultácie

Vytvoríme Vám komplexnú a efektívnu online marketingovú stratégiu. Nech už sú Vaše ciele akékoľvek, stratégiu navrhneme na mieru Vašej spoločnosti. Ušetrite čas aj peniaze. Reklamu v AdWords nechajte na špecialistov. Záleží nám na vašom úspechu. Uvedomujeme si, že rásť môžeme len s úspechom našich klientov. Preto sa orientujeme na výkon a výsledky


Viac Informácií

Tvorba webových stránok & eshopov

Nemusíte byť skúsený IT odborník. Webové stránky Vám dodáme s redakčným systémom, pomocou ktorého dokážete kompletne a jednoducho obsah spravovať aj sami. Editovať obsah, fotografie, nové podstránky alebo články v blogu nebolo nikdy jednoduchšie. Viac ako 8 rokov skúseností. Vieme, že web stránka musí nie len dobre vyzerať, ale byť aj plne funkčná.


Vybrané projekty

Tvorba webu eshopu

Webové stránky s responzivitou, reklamné bannery, HTML5 bannery.

Web Development

Automatizované funckcie na webových stránkach, práca s jQuery, LESS, Liquid...

Tvorba newslettrov

Vytvorenie šablón e-mailov, nastavenie kampane a poskytujeme aj poradenstvo.

Grafický Dizajn

Tvorba, reklamných materiálov, digitálnych publikácií, infografík, retuš fotografií, optimalizácia obrázkov

Texty a Copy Writing

Tvorba reklamných textov k produktom, kontrola gramatiky, preklad textov do slovenského jazyka

Google AdWords

Vo vyhladávajúcej aj obsahovej sieti, Google Nákupy, klasický aj remarketing. Vaša reklama sa zobrazí aj na YouTube a Gmaile.

DTP a tlač

Vytvorenú grafiku, vám prispôsobime na tlač, odkomunikujeme a zaistíme tlač materiálov.

Reklama na Facebooku

Zabezpečenie reklám na Facebooku, vytvorenie publika z návševnosti webových stránok.

SEO

Vytvoríme vám SEO audit webu. Potom vám optimalizujeme stránoky, tak aby sme váš web dostali do prvých pozícií Googlu.

Cielená reklama a marketing

Vypracujeme, grafické materiály a spustíme optimálnu kampaň. O všetkom budete mať prehlad.

Facebook

Statusy ako "Canvas pages"

Novinkou Facebookovej inzercie je Canvas post, ktorý v sebe nesie rozšírené technologické prvky a príbeh ktorým zákazníkovy odprezentujete svoj produkt alebo službu. Vieme doňho umistniť, text, obrázky, video a nastaviť ho tak, aby sa zobrazoval, len vaším zákazníkom, alebo práve ľuďom ktorý nimi nie sú.

Viac informácií
dashboard
Google AdWords

Inzerujte v sieti Google

Dôvody na používanie služby Google AdWords sú pomerne jasné. Prilákajte viac zákazníkov na svoje webové stránky. Správným nastavením kampane oslovte správnych ľudí v správnom čase. Platíte len za výsledky čiže žiadne návštevy, žiadne poplatky. Sami rozhodujete o tom, koľko preinvestujete.

Viac informácií

Ako to funguje?

Náš zaužívaný postup pre nových zákazníkov.

Kontakt

Dáte nám vedieť, kto ste, čím sa zaoberáte a s čím by ste potrebovali pomôcť. Vaše ciele ktoré chcete dosiankúť. Buď mailom, alebo telefonicky.

Napísať správu Today
Dec 24

Naša ponuka riešenia

Zhodnotíme, možnosti a pripravíme Vám cenovú ponuku riešení a služieb, ktoré Vám vieme zabezpečiť. V prípade potreby je možná aj osobná komzultácia.

Prihlásiť sa Tomorrow
Dec 26

Realizovanie

Začneme pripravovať vizualizćie a materiály, ktoré prejdu schálením, pred tlačou a uverejnením. Obdržíte výsledný produkt.

Prihlásiť sa Monday
Jan 02

Čo hovoria naši partneri?

Donec sed odio dui. Etiam porta sem malesuada.

"Chcem touto cestou veľmi pekne poďakovať za veľkú pomoc a ochotu pri tvorbe našej web stránky. Pomohli a naučili ako editovať do budúcnosti. Ďakujem za super spoluprácu."
Ivan Zavarsky
-
"Ochotný prístup, rýchla práca, som veľmi vďačná a spokojná – odporúčam!"
Viki Nedbala
Cafe Viki
"Chcem touto cestou veľmi pekne poďakovať za veľkú pomoc a ochotu pri tvorbe našej web stránky. Pomohli a naučili ako editovať do budúcnosti. Ďakujem za super spoluprácu."
Ivan Zavarsky
-

Technologický Partneri

Pre maximálnu kvalitu a bezpečnosť služieb spolupracujeme s overenými partnermi.

Google

Google partner

Ako partner Google, sme dôveryhodná a overená spoločnosť Googleom, ktorú uznávajú podniky, ktoré majú špičkové znalosti štýlu dvadsiatych produktov a potvrdzuje, že naša firma je úspešná, naši zákazníci sú spokojní a budeme používať osvedčené postupy Google.

Adobe

Adobe Premium partner

Adobe je svetový líder v oblasti digitálneho marketingu a digitálnych médií riešenia. Stali sme sa Adobe partnermi tak, aby naši klienti mali prístup k najnovším digitálnym marketingovým a manažmentským riešeniam. Veríme, že ich nástroje a služby nám umožňujú vytvárať priekopnícky digitálny obsahu, nasadiť ju cez médiá a zariadenia, merať a optimalizovať ju v priebehu času a dosiahnuť väčší obchodný úspech pre našich klientov.

Adobe

Creative Cloud

S najlepšími kreatívnymi počítačovými aplikáciami na svete môžete vytvoriť grafiku najvyšších štandardov. Upravovať fotografii a videí. Navrhovať grafiky, bannerov a digitálnych publikácií. Vytvárať návrhy webových stránok, návrhy používateľského rozhrania a HTML5 animácie.

Facebook

Facebook Business

Profesionálne nastavenia Facebook reklám. Vytváranie grafických reklám. Pokročilé metódy cielenia publika. Používanie canvas pages a remarketingu. Všetky facebook marketingové nástroje máme zastrešené pod naším Business účtom.

Ceny balíkov

Ceny sa odvýjajú od počtu a vlastností modulov.

 • Web Basic
 • Tento balík v sebe zahŕňa základné moduly, ktoré využijete pri prezentácii vášho podnikania, ako napríklad: kaderníctvo, kaviareň, škôlka a pod.
 • 16€ / month
 • Web mail & Cloud email, kalendár, poznámky
 • Analytika stránok
 • Kontakt, mapka
 • Pridanie do Google maps
 • Úprava stránok
 • Kontaktovať
 • Web Marketing
 • Máte k dispozícii moduly z Web Basic balíku a je rozšírená o ďalšie marketingové moduly, ako blog, Emailové kampane, Reklamné bannery a pod.
 • 22€ / month
 • Web Basic možnosti
 • Databáza zákazníkov
 • Cielené emailové kampaňe
 • Modul blogu, FAQ a noviniek
 • Reklamných e-mailov / mesačne: 5 000
 • Support platform*
 • Kontaktovať
 • Web Commerce
 • Tento balík v sebe obsahuje všetky modely, je určený pre online biznis, ktorý v sebe zahŕňa aj predaj. Som dispozícii moduly pre tvorbu faktúr a cenových ponúk.
 • 62€ / month
 • Web Basic & Marketing možnosti
 • Platforma pre e-commerce
 • Modul darčekových poukazov, event booking, základné web apps
 • Marketingova moduly ako Welcome bar
 • Ticketing modul technickej podpory pre e-mail
 • Kontaktovať

* V uvedených cenách nie je kredit za nákup reklamného priestoru. ** Pri platbe vopred s ročnou viazanosťou vám vieme poskytnúť 10% zľavu na balík.

Kontaktujte nás

We thrive when coming up with innovative ideas but also understand that a smart concept should be supported with measurable results.

@